Важлива справа - купити господарські товари, які необхідні для кожної кухні

Зрозуміло, що кухня — це місце, де головну роль займає кухонне приладдя і побутова техніка. Але, окрім цього, важливо купити господарські товари, які не менш потрібні на кухні. Тому пропонуємо скласти кошик дрібниць, які обов'язково стануть в нагоді.

Розпочнемо із засобів захисту рук. Часто приготування страв перетворюється на справжнє “поле бою”: там кипить, там печеться. Отримати поранення чи опік зовсім не важко. Тому рукавички захисні для кожної господині — дійсно потрібна річ. Сьогодні існують різноманітні варіанти оригінальних кухонних рукавиць, які стануть стильним доповнення для будь-якої кухні. Із  яскравими малюнками чи вишивкою рукавички знайдуть своє місце біля мікрохвильової  чи газової печі.

Наступна річ, яка ніколи не буде зайвою на кухні — це пакувальний скоч. Клейка стрічка знайде широке застосування, коли потрібно щільно закрити судочки для їжі чи заклеїти інші отвори.

Окрім кухонних ножів, не обійтися і без кухонних ножиць.  Використовувати таке приладдя можна в різних ситуаціях. Є багато випадків, в яких ножницями різати набагато зручніше і простіше. Сьогодні в багатьох магазинах можна купити кухонні ножиці для нарізки овочів, зелені, грибів, цвітної капусти, листкового тіста, для обробки птиці і риби, і звичайно, для обрізання неїстивних частин і розпакування продуктів. Головні вимоги до кухонних ножиць — вони повинні легко митися, мати зручне кріплення для пальців і бути достатньо гострими. Деякі шеф-кухарі, наприклад, користуються частіше ножицями, ніж ножами, можливо в цьому і секрет  успіху смачних страв.

Штопор — маленька, але потрібна річ на кожній кухні. Його відсутність особливо б'є по репутації господаря, коли за святковим столом сидять гості, а пляшку доводиться відкорковувати іншими підручними засобами. Купити штопор для вина пластмасовий або металічний можна в інтернет-магазині господарських товарів “1001 дрібниця”. У нашому асортименті безліч товарів для кухні: форми для випічки, універсальні овочечистки, молотки для відбивання м'яса, багатофункціональні відкривачки, столові набори, часничниці, губки для миття, тертки для овочів і фруктів, кухонні запальнички та багато іншого.

Компанія “1001 дрібниця” - це великий постачальник товарів господарсько-побутового призначення. Нашим клієнтам ми пропонуємо оптові ціни та доставку по всій  Україні.
Запевняємо, у нас ви знайдете все необхідне для кухні і будинку!