101 причина купити складні ножі оптом 

Ножі активно використовувались ще з давніх-давен. Для туристів та рибалок це незамінні помічники, дуже популярні вони і серед пересічних людей.

Ножі складні мають надзвичайно компактні розміри, тому є зручними. Найчастіше їх використовують для щоденного носіння з собою. Основною особливістю складних ножів є їхня функціональність, зокрема матеріал клинка. Для виготовлення клинка ножа використовують сталь, яка може бути високовуглецевою та нержавіючою. Високовуглецева сталь є набагато практичнішою та міцнішою, проте нагострити цей ніж набагато складніше. До слова, вартість залежить саме від марки сталі. Важливою також є форма леза, адже це не тільки декоративне, але й практичне питання. Саме від цього залежить можливість виконувати різні операції.

Ніж — це дуже універсальне пристосування. Звісно, він не зможе замінити інші інструменти, проте носити з собою щодня сокиру чи лопату неможливо. Складний ніж активно використовують для таких цілей:

• розпакування практично будь-якої упаковки, конверта чи посилки;
• легке відкриття консервних банок;
• зачищення майже будь-якого проводу;
• ремонт різної оргтехніки.

Потрібно ретельно доглядати за ножем, зокрема перевіряти його гостроту. використовуючи аркуш паперу. У разі, якщо клинок затупився, необхідно скористатися спеціальними заточувальними системами, наприклад брусками, каменями. Не потрібно залишати ніж надовго у воді, особливо якщо рукоятка виготовлена з дерева — вона може деформуватися.

Варто вибирати тільки легкі моделі, оскільки їх максимально зручно носити з собою. Потрібно спершу визначитися, для яких цілей ви будете його використовувати, оскільки за умови використання не за призначенням ніж прослужить надзвичайно мало часу.

Купити складні ножі оптом можна в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо великий вибір товарів, які є надзвичайно корисними у побуті. Доставка та оплата визначається індивідуально з кожним замовником. Приймаємо замовлення з усієї України. Відмінну якість продукції гарантуємо. За потреби неодмінно надамо вичерпну консультацію. Співпрацюємо виключно з оптовими замовниками. Чекаємо на Ваші звернення!