Замок велосипедний кодовий допоможе захистити Ваш транспорт від викрадення

Велосипед може стати надзвичайно легкою здобиччю для злодіїв. Тому, коли залишаєте велосипед без нагляду, варто подбати про його безпеку. Кожен власник велосипеда знає, що існує величезне різноманіття замків для захисту велосипедів від злодіїв. Також потрібно знати, місце стоянки двоколісного транспорту, оскільки від цього теж залежатиме вибір того чи іншого замка.

Основна задача будь-якого замка — зробити процес викрадення надзвичайно складним та тривалим за часом. Звичайно, жоден замок не дасть Вас 100% гарантії. Більшість переконані, що старенький велосипед нікому не потрібний і не дбають про його безпеку. Проте, можете бути впевнені, що якщо Вам потрібний цей транспортний засіб, тому обов’язково знайдеться той, кому він буде теж потрібним. 

Замки для велосипедів за типом замикаючого пристрою поділяють на:

- кодові;

- під ключ.

Тому кожному власнику велосипеда варто визначитися, як йому зручніше носити ключ чи все-таки запам’ятати код. Зупинивши вибір на кодовому замку обирайте як мінімум з чотирма цифрами.

Однозначної відповіді на питання, який саме велосипедний замок є надійнішим. Коже із замків має свої недоліки та перевагию. Бо ключ можна легко загубити, код — просто забути. Не існує замків, яких не можна було б зламати.

Коли залишаєте велосипед без нагляду обов’язково використовуйте замок, бо злодію надзвичайно легко втекти. Все-таки, радимо зупинити свій вибір на кодових замках. Бо кожна людина може легко забути його вдома. І тоді замок це тільки некорисний елемент металу. Кодовий замок можна легко змінити. Також його набагато важче підібрати.

Також важливо звернути увагу на довжину троса, використовуючи більш довгий трос можна легко пристібнути одразу кілька велосипедів. Короткий ідеальний для одного транспортного засобу. Товщина тросу теж відіграє важливу роль, оскільи тонкий можна легко  розірвати з допомогою кусачок. 

Замок велосипедний кодовий модна придбати у нашому інтернет-магазині 1001 Дрібниця. Приймаємо замовлення з усіх куточків України. Гарантовано високий рівень якості. Оплата та доставка визначається індивідуально з кожним клієнтом. Уточнити будь-яку інформацію можна за контактними телефонами, обов’язково надамо вичерпну консультацію. Маємо великий вибір різних господарчих товарів. Чекаємо на Ваші замовлення!