Види велосипедних замків. Який краще вибрати?

Сьогодні велосипеди є незамінним транспортним засобом для сучасної людини: вони дозволяють швидко пересуватися як в місті, так і за його межами. Рано чи пізно, при необхідності відлучитися на декілька хвилин від велосипеда, кожен власник задається важливим питанням: який вибрати замок для велосипеда, щоб забезпечити збереження всіх його складових. У такі моменти важливо мати гарний протиугінний засіб, а саме один або два замки, які можна прикріпити до нерухомого предмету.

Надійні велосипедні замки пропонує придбати інтернет-магазин "1001 дрібниця". Зробіть велике оптове замовлення для роздрібного продажу замків у своєму магазині.

При виборі замку існує безліч змінних, які впливають на вибір конкретної моделі. Перше - це форм-фактор замку. У лінійці практично всіх виробників можна зустріти тросові замки, U-Lock, ланцюги, сегментні замки і їх комбінації в одному аксесуарі. 

Другою важливою змінною є спосіб замикання - ключ або код. Зверніть увагу на кількість ключів в комплекті і на можливість замовити виготовлення ключа за кодом. Кодові замки для велосипедів оптом теж мають своїх прихильників, але код можна забути. Якщо вибираєте кодовий, врахуйте - краще брати мінімум з 4 цифрами, так комбінацію чисел важче підібрати.

На третьому місці -  вага і ціна замку. Адже якщо замок занадто важкий, то існує ймовірність періодично залишати його будинку під приводом ліні. Ціна побічно показує надійність і технологічність замку, але якщо у Вас дуже бюджетний велосипед, то дивно буде пристібати його дорогим замком, хоча це спірне твердження.

І на четвертому місці - наявність або відсутність кріплення на раму, оскільки досить утомливо щоразу придумувати, куди ж подіти замок під час їзди.

Замки велосипедні діляться на види:

Замок скоба для велосипеда (U-подібний). Найнадійніший варіант, особливо якщо дуга більше 10 мм в діаметрі. Його неможливо перекусити інструментом.

Трос замок для велосипеда. Головна перевага - легкий і зручний. Чим він толще, тим вище рівень безпеки.

Ланцюг замок для велосипеда. Досить надійний варіант. Завдяки кожуха навколо ланок, не пошкоджує раму вашого велосипеда. Чим товщі ланки, тим краще.

Пластинчастий. Схожий на U замок для велосипеда, але замість дуги сталеві пластини, скріплені між собою. Головні переваги: компактно складається, має високий рівень захисту, буває різних форм. Нюанс - моделі деяких китайських виробників мають слабке кріплення між пластинами. Тому на даному замку економити не варто.

Велозамки Ottolock. Міцний, компактний і зручний вид замків. Стрічка замку складається з декількох тонких міцних сталевих пластин, покритих шаром кевлара і термопластика.

Блокувальники коліс. Вони бувають різних типів: з кріпленням за колесо, ротор. Є моделі, захоплюючі колесо і раму. Чи не найзручніший варіант.

Вибирайте підходящий саме Вам замок та надійно захистіть свій транспорт.