Зараз, коли економічна криза розставляє свої пріоритети, багато підприємців задаються питанням, який саме бізнес буде актуальний зараз. Тому потрібно не сидіти склавши руки, а думати і аналізувати ситуацію на ринку. Не варто вкидати свої заощадження в неперевірену справу. Для початку потрібно прояснити безліч факторів: економічну вигоду, конкурентність певного виду діяльності, але найважливіше - це потреби людей, на яких ви орієнтуєте свій майбутній бізнес.

Виходячи з цього, стає зрозуміло, що актуальним у всі часи залишиться бізнес, пов'язаний з торгівлею вроздріб затребуваними продуктами харчування, дитячим та підлітковим одягом, побутовою хімією, госптоварами, електротоварами і всім, з чим стикаєшся щодня.

Оптимальне рішення - відкрити магазин "все по 10", "все по 5" або "все по три", в залежності від набору ваших товарів.

Перше - це вибір місця майбутньої торговельної точки. Перевірте, щоб поблизу не було магазинів аналогічного типу, тому що вони можуть суттєво перешкодити вашій торгівлі.

Потім потрібно знайти оптимальне приміщення з усіма необхідними полицями, стелажами, для того щоб розташувати на них товари.

Подбайте також про хороше освітлення вашого магазину. Бажано, щоб площа торгового приміщення була 50 - 150 кв.м.

Ну і не варто забувати про основний двигун торгівлі - рекламу. Вона має бути помітною і привабливою, з вивіскою, що товар продається по 3, 5 або 10 гривень.

Ну і найголовніше - знайти склад, де ви будете купувати госптовари оптом, електротовари оптом, дверну фурнітуру оптом та інші дрібниці для вашого магазину.

Найкращий варіант оптової закупівлі для магазину "все по 10" - це оптовий магазин на 7 км "Тисяча і одна дрібниця" від компанії WALI. Тепер купити госптовари оптом ви можете і через інтернет. На складі компанії найдешевші товари з Китаю оптом: госптовари оптом, гребінці, ручний інструмент, ножі, ваги, рукавички, манікюрні набори і багато іншого.

Запам'ятайте, такого роду бізнес роблять на швидкому обороті товару, тому знайти надійного постачальника з широким асортиментом дуже важливо. Це бізнес не для лінивих, адже за товаром доводиться їздити часто. Однак якщо ви знайдете жваве місце для магазину, і постійного оптовика, ваш бізнес обов'язково буде рентабельним.